Pieteikties
lv
Rīgas Aviācijas Skola (RIAS)

Mūsdienīga profesionālā skola, kuras lietpratība ir aviācijas jomas speciālistu sagatavošana. Mūsu skola – tas ir nākamais izglītības pakāpiens jaunā skatījumā tiem ģimnāziju un vidusskolu absolventiem, kas vēlas sevi saistīt ar aviāciju. Šajā izglītības solī mēs palīdzam radīt augsti kvalificētu, darba tirgū pieprasītu un ar savu profesiju aizrāvušos speciālistu.


Aviācijas mehāniķa kursi
Programmas
01
Programma

Gaisa kuģu tehniskā apkalpošana
02
Programma
Sekojiet līdz jaunumiem
Kompozītmateriālu remonta speciālists
03
Programma
Rudens 2023
Aviācijas angļu valoda
Karjera
Uzņemšana
Jums vairāk nekā 18 gadu, jums ir vidējo izglītību apliecinošs dokuments - piesakieties mācībām mūsu skolā, atnāciet uz interviju, un mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu interesēm atbilstošu mācību programmu.
Mācības
Mācību ilgumu nosaka jūsu izvēlētas programmas apjoms. Mācību procesā jūs apvienojat gan teorētiskās nodarbības, gan praktiskās. Jums ir pieejamas plaša spektra konsultācijas visdažādākajos jautājumos.
Kvalifikācija
Mūsu absolvents ir kvalificēts speciālists, kas ir pieprasīts aviācijas nozarē un ir apmācīts saskaņā ar EASA standartiem.
Nodarbinātība
Darbā iekārtošana ir daļa no mūsu darbības programmas. Absolventiem labprāt piedāvāsim vairākas darba iespējas.
Kāpēc mēs?
Profesionālā aviācijas skola RIAS
Profesionālā aviācijas skola RIAS dibināta ar tādu aviācijas speciālistu atbalstu, kuriem ir ļoti liela pieredze gan izglītības sfērā, gan aviokompāniju vadīšanā, gan aviācijas tehnikas apkalpošanas praksē un gaisa kuģu lidojumderīguma uzturēšanā. Mūsu izglītības programmas un kursi pamatojas inovatīvā viedoklī par sistēmu un aviācijas nozares speciālistu sagatavošanas metodēm.
Vairāk par mums
Mūsu priekšrocības
Mācību sākums jebkurā laikā (Long Life Education)
01
Mācību metodika, kas atvieglo zināšanu pasniegšanu un apguvi
02
Īsākais ceļš no mācību sākuma līdz profesijai
03
Studenta individuāls atbalsts jau no mācību sākuma un profesionālajā karjerā
04
Iespēja iegūt divus izglītības dokumentus. Izglītības iestādes diploms un EASA Part-66 sertifikāts
05
Ziņas
Kāpēc pasažieru lidmašīnās var būt siena logu vietā?
Visiem pasažieriem patīk sēdēt pie loga, taču nereti gadās situācijas, kad solītā skaistā skata vietā cilvēks ierauga lidmašīnas sienu, kāpēc tā notiek?
22.12.2022
Lasīt vairāk
A320 avārijas nosēšanās uz Hadsona
Reiss AWE 1549 izlidoja no Ņujorkas plkst. 15:24 EST. 90 sekundes pēc pacelšanās (plkst. 15:25:30) balss ierakstītājs fiksēja GKK (gaisa kuģa komandiera) piezīmi par sadursmi ar putnu. Pēc sekundes tika ierakstītas triecienu skaņas un abu dzinēju skaņas strauji izzuda.
18.12.2022
Lasīt vairāk
Kā vīrietis lidostā nodzīvoja 18 gadus?
Politiskais bēglis no Irānas Mehrans Karimi Nasseri kļuvis par īstu Šarla de Golla lidostas talismanu. Pavēstīsim viņa stāstu.Vai skatījāties filmu "Termināls" ar Tomu Henksu, kur viņš bija iestrēdzis lidostā? Šis nav izdomāts stāsts, tas bija noticis īstenībā.
25.11.2022
Lasīt vairāk
Kāpēc iluminatoriem ir jābūt atvērtiem?
Saskaņā ar lidojumu drošības nodrošināšanas noteikumiem, gaisa kuģa manevrēšanas, pacelšanās un nolaišanās laikā iluminatoriem ir jābūt atvērtiem. Fakts ir tāds, ka šajos gaisa transporta posmos ir vislielākais ārkārtas situāciju skaits. Tāpēc drošībai tiek pievērsta liela uzmanība.
04.11.2022
Lasīt vairāk
Mākslīgais intelekts aizstās otro pilotu?
Vai Jūs zinājāt, ka aviācijas kompānijas visā pasaulē jau ilgu laiku meklē veidu, kā lidmašīnās aizstāt otro pilotu?
26.10.2022
Lasīt vairāk
Kur un kad pasažieru lidmašīna sadūrās gaisā ar zivi?
Ir grūti noticēt, ka šis stāsts nav jauna Tiktok video vai jūsu vectēva stāsta sižets. 10. septembra rītā Makdīlas gaisa spēku bāzes savvaļas dabas aizsardzības menedžeris Lindsija Gārvena tika izsaukta, lai lidlaukā atrastu beigtu putnu. Neilgi pirms tam Nacionālās okeānu un atmosfēras administrācijas Gulfstream G-IV vidēja turboventilatora divu dzinēju lidmašīna pārtrauca pacelšanos dēļ sadursmes ar putnu.
17.10.2022
Lasīt vairāk